Kategorijos

Lengvas universalus glaistas SHEETROCK

Per darbo dieną gipso plokščių glaistytojas bendrai pakelia, perneša ir užtepa daugiau kaip 400 kg siūlių glaisto. Pažangus SHEETROCK® PLUS 3™ lengvas universalus gatavas siūlių glaistas yra beveik 35% lengvesnis už įprastinius glaistus. Jį lengviau nešioti, tepti ir šlifuoti, todėl darbas atliekamas greičiau, padidėja našumas ir sumažėja sąnaudos.

 

Smulkiau

SHEETROCK® PLUS 3™ lengvas universalus gatavas siūlių glaistas leidžia sumažinti darbo laiką dar ir dėl to, kad ant metalo, pvz., briaunų profilių ir tvirtinimo detalių, užtenka užtepti tik du sluoksnius. Jis sukimba kaip siūlių tvirtinimo glaistas, užtikrindamas stiprų sluoksnį įvairiomis darbo sąlygomis. Jo privalumai – darbo su viena universalia medžiaga paprastumas ir optimalios juostos tvirtinimo ir paviršiaus glaistymo savybės. Šiuo glaistu galima tvirtinti siūlių juostas ir kampų profilius, glaistyti ir rankiniu būdu formuoti paprastas paviršiaus tekstūras.

 

SHEETROCK® PLUS 3™ lengvas universalus gatavas siūlių glaistas turi visas įprastinio universalaus siūlių glaisto savybes ir papildomai šiuos tris privalumus: jis yra beveik 35% lengvesnis, mažiau traukiasi ir ypač lengvai šlifuojamas.

 

SHEETROCK® PLUS 3™ lengvas universalus gatavas siūlių glaistas yra labai lengvai glaistomas, atsparus trūkinėjimui ir puikiai sukimba. Kadangi glaistas mažai traukiasi, metalą, pvz., kampų profilius ir tvirtinimo detales, paprastai užtenka padengti tik dviem sluoksniais – taip taupomas laikas ir pinigai. Jo privalumai – darbo su viena universalia medžiaga paprastumas ir optimalios gipsinių plokščių juostų tvirtinimo ir paviršiaus glaistymo savybės.

 

 

  • Sveria beveik 35% mažiau nei įprastiniai glaistai
  • Mažai traukiasi – ant metalo reikia vienu sluoksniu mažiau
  • Nereikia skirtingų juostos tvirtinimo ir paviršiaus glaistymo medžiagų
  • Labai lengvai šlifuojamas

Klientų komentarų kol kas nėra.

Naujos prekės

» Šiuo metu nėra naujų prekių

Gamintojai

PayPal

Naujienlaiškis