Kategorijos

Premium Fasada

Labai atsparūs atmosferos ir šviesos poveikiui lateksiniai dažai išorės darbams su silikono priedais. Gerai dengia paviršių, neblunka.

Perkant didesnį kiekį taikome nuolaidas. Kreiptis Tel : 8-37 208205

 

Smulkiau

Paskirtis.
Gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų fasadinių  paviršių dažymui. Tinka tinkuotiems ir betoniniams paviršiams, plytoms, bei kitokiems mineraliniams  paviršiams.

Paviršiaus paruošimas.
Dažomas paviršius turi būti sausas, nuo jo reikia nuvalyti nešvarumus. Paviršiaus nelygumus užglaistykite smulkiagrūdžiu glaistu. Blizgius, anksčiau alkidiniais dažais dažytus paviršius pašiurkštinkite švitriniu popieriumi ir nuvalykite šlifavimo dulkes.

Naudojimas.
Dažai pilnai paruošti naudoti. Jeigu reikia, dažus galima atskiesti vandeniu (iki 10% tūrio). Prieš dažydami gerai išmaišykite. Dažyti esant aplinkos temperatūrai (+5 +30) ºC. Saugoti nuo šalčio!

Dažymo būdas: voleliu, teptuku ar purkštuvu.

Įrankių valymas: Išplaukite vandeniu. Išeiga. Vienu litru nudažoma 5-9 m2 dažant vieną kartą. Rekomenduojama dažyti paviršių 2 kartus.

Eksploatacija: Paviršiaus plėvelė įgauna pilną tvirtumą ir ją galima plauti po 28 dienų.

Aplinkos ir darbo sauga: Nepilkite dažų į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu vandens kiekiu ir kreipkitės į gydytoją. Saugokite nuo vaikų!

Klientų komentarų kol kas nėra.

Naujos prekės

» Šiuo metu nėra naujų prekių

Gamintojai

PayPal

Naujienlaiškis