Kategorijos

KIILTO Seal plytelių siūlių glaisto apsauginė priemonė.

Seal siūlių apsauga padaro keramikines plyteles, akmenį, taip pat ir plytelių siūlių glaistą nesugeriančiais vandens bei nešvarumų. Nesusidaro plėvelė ir, jeigu paviršius apdirbtas laikantis instrukcijos reikalavimų, jis nėra slidus.

Perkant didesnį kiekį taikome nuolaidas. Kreiptis Tel : 8-37 208205

Smulkiau

SAVYBĖS
Beveik nematoma, bet efektyvi apsauga
Ilgai veikia
Negalima padengti vašku
Tinka tik prie neorganiniu medžiagų
 
TECHINIAI DUOMENYS
Skiediklis: vanduo
Aktyvi medžiaga: fluoro chemikalas < 5 %.
Svoris: apie 1.0 kg/l
Atsparumas ugniai: nedegus
Atsparumas šalčiui: užšąla
Žemiausia darbo t.: +15 ºC
 
IŠEIGA
30-70 m2/l, priklausomai nuo pagrindo įgeriamumo.
 
ĮPAKAVIMAS
0.5 l.
 
NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
Prieš naudojimą buteliuką sukratykite. Apdirbamas paviršius turi būti sausas ir švarus. Seal siūlių apsaugą reikia dengti plonu lygiu sluoksniu su drėkintuvu, teptuku arba mentele. Sluoksnio storis priklauso nuo medžiagos drėgmės sugėrimo galimybių. Negalima sudaryti pelkelių. Vandens ir nešvarumų nesugeria jau po pirmos paros, kai priemonė išdžiuvo. Paviršiaus spalvų tonas gali sustiprėti, todėl bandymams siūloma pasirinkti nematoma vieta. Seal siūlių apsaugos priemone apdirbtų paviršių negalima dažyti, lakuoti arba vaškuoti.
 
EKSPLOATACINĖ IR EKOLOGINĖ SAUGA
Vengti bereikalingo odos kontakto su šviežiu produktu. Darbo vietoje reikalinga gera ventiliacija. Po darbo iš karto uždaryti pakuotę. Sausus produkto likučius galima išvežti į sąvartyną.
 
SAUGOJIMAS
Laikyti sausoje patalpoje, temperatūroje didesnėje nei +1°C. Prieš naudojimą buteliuką sukratykite. Atkreipkite dėmesį į produkto aprašyme ir saugos duomenų lape nurodytus reikalavimus.
DĖMESIO, SUŠALA. LAIKYTI VAIKAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE
Mūsų rekomendacijos paremtos mūsų bandymais ir sukaupta patirtimi. Tačiau mes negalime įtakoti vietinių sąlygų ar darbu kokybės su panaudotu produktu, todėl negalime prisiimti atsakomybės.
 

 

Klientų komentarų kol kas nėra.

Naujos prekės

» Šiuo metu nėra naujų prekių

Gamintojai

PayPal

Naujienlaiškis